Ekran dotykowy po angielsku

GASTRO POS jest programem, który idzie na krótką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko przystępny system na zbycie gastronomicznym zajmuje się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w praktyce kelnerom i tymże jednym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich oraz długich szkoleń, i bardzo funkcjonalna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z grubą ofertą funkcji, bardzo dużo sprawdzi się w nie ale w ścisłym, pojedynczym lokalu, ale i w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi mocno sprawnym systemem, jaki weźmiemy na zbycie. W relacje od profilu lokalu, albo istnieje wówczas bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najwygodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również zysku jaki tworzy. W relacje od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, żebym był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest dostęp do pełnych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z organizmami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.