Program wspomagajacy zarzadzanie nieruchomosciami

Oprogramowanie Enova należy do grupy ERP (Enterprise Resource Planning), czyli programów wspomagających zarządzaniem zasobami nazwy a przedsiębiorstwa. Jego producentem jest Soneta Sp. z o.o. Aplikacja ta dokonana stanowi w szkoła modułowy. Każdy spośród nich mówi za nowy obszar działania firmy (fakturowanie, rozliczanie płac, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, magazyn, windykacja itd.). Oprogramowanie można zakupić u autoryzowanego partnera enova kraków.

comarch optima logowanieJak włączyć w ERP XL logowanie zmian poszczególnych informacji w bazie, aby wiedzieć kiedy i co się zmieniło? | Systemy ERP | POLKAS

Program Enova jest dużo funkcjonalny. Współdziała dobrze z oprogramowaniem skomplikowanym i oryginalnymi sposobami operacyjnymi. Dany jest dla firm delikatnych oraz małych obowiązujących w dalekich branżach. Jego obsługa stanowi daleko popularna dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu. Niepotrzebne są więc drugie i kosztowne szkolenia z jego obsługi. Oprogramowanie Enova daje szansę funkcji w komforcie. jest rozwiązaniem wygodnym i bezpiecznym. W razie jakichś kłopotów z jego obsługą można skontaktować się z producentem lub autoryzowanym przedstawicielem, który zda na całe pytania. Dodatkowo umowa licencyjna zapewnia klientowi dojazd do "poważnej linii telefonicznej" ze specjalistami (5 dni w tygodniu). Program Enova jest na krajowym rynku już z roku 2002 zaś w tym etapie zyskał zaufanie ok. 6500 firm i przedsiębiorstw. Został również wyróżniony nagrodą Innowacja Roku 2011 oraz Grand Prix CRM 2007. System ten dostosowuje się z upływem terminu do potrzeb znanej instytucje. Jego rozbudowa nie musi jej zmiany, migracji możliwości i zmiany bazy. Enova magazynuje bowiem określone przez wszystek okres bycia przedsiębiorstwa. Wymianie podlegają tylko poszczególne elementy programu. Soneta stworzyła i specjalną wersję oprogramowania dla kancelarii doradztwa podatkowego i biur rachunkowych. Dzięki niej dopuszczalna jest obsługa mężczyzn w rozmiarze księgowości w oparciu o ryczałt oraz księgi handlowe.