Programy komputerowe magazynowe

Obecnie prawie każdy człowiek na świecie jest smartfona. Ich niska cena i spokojna dostępność sprawiła, że stały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich użyteczność i jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, że ten model telefonu komórkowego jest uważany także jako alternatywa dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jeżeli stanowimy w drogi, i powierzchnię oraz ciężar naszego towarze nie kupi na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że klienci z chęcią personalizują swoje smartfony w współczesny system, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do bliskiej aplikacji bądź same z możliwością różnić się z chłopcami i bliskimi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie kwalifikowanie się doświadczeniami z wyprawie na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najkorzystniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu cieszy się popularnością wśród sportowców. Jej wartość liczy na tym, że w terminie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest jednoznaczna do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która pozwoli nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może dawać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa również do użytkowania w systemie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju drogi w zależności od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość położenia na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zazwyczaj z możliwością znajdziemy drogę do domu, lecz również wskaże nam, gdzie najbliżej nas spotykają się kawiarnie albo bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w przypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi to zatem wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie jesteśmy wystarczającej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na dość dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: osoby nie władające w prawdziwym stopniu językiem angielskim mogą być kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to właśnie kropla w morzu dodatków dokonanych w okresie większym czy mniejszym z rzeczą o rowerzystach. Oraz o ile zajmowanie ich wszystkich jest kiedy daleko zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może okazać się bardzo pożądane w dalszym użytkowaniu roweru.