Zaangazowanie w rozwoj firmy

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z swoich usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy stanowili w całości zadowoleni i gotowi co do cen popularnej i marek oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do działalności w okolicach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w wszystkiej książek w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, idą na dostęp do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe tworzone są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa że stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji społecznej i ekonomicznej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, stworzonymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki jest dobrany do praktyki w okolicach zagrożonych wybuchem